دوره ها و کلاس های آموزش پیانو

‎تمامی بخش‌های آموزشی زیر هم بصورت آنلاین و هم بصورت کلاسهای خصوصی حضورا قابل اجراست. جهت ثبت نام با شماره های پایین صفحه در تماس باشید.

آموزش نوازندگی پیانو

آموزش نوین و تخصصی تمامی تکنیک‌های نوازندگی پیانو با استفاده از جدیدترین متدهای اروپایی بهمراه تئوری پایه از مبتدی تا پیشرفته.

آموزش تکنیک های نوازندگی به همراه نواختن قطعه به صورت همزمان و به‌موازات یکدیگر.

آموزش آکومپانیمان


برای علاقه مندان به خوانندگی و اجرای آکورد و آرپژ های پیشرفته، همچنین مباحث آکومپانیمان مختص عزیزان علاقه مند به آهنگسازی نیز می شود.

جهت مشاهده اطلاعات و تهیه دوره آموزش آکومپانیمان اینجا کلیک کنید

آموزش تنظیم و آهنگسازی

تمامی مباحث مربوط به آهنگسازی و ساخت ملودی در تمام سبک‌ها، کار با نرم افزارهای روز دنیا، آموزش سلفژ برای آهنگسازی، طریقه درامز نویسی.

آموزش پیانو کودک و اُرف

شروع آموزش موسیقی برای کودکان از سن ۳ سالگی انجام میگردد، آموزش با زبان کودکانه، بازی های موسیقیایی، شعر، داستان و قصه انجام شده و ابتدا تمام مفاهیم قابل درک‌موسیقی به زبان‌کودکانه‌ و‌موزیکال به کودک آموزش داده شده و پس از آن ساز بلز وارد کار‌میگردد.

دوره ی تقریبی آموزش کودک بین ۶ تا ۸ ماه میباشد. بعد از گذراندن بلز کودک میتواند آموزش ساز فلوت ریکوردر را شروع کند. پس از گذراندن کامل دوره ی موسیقی کودک، هنرجو میتواند ساز‌تخصصی خود را انتخاب‌ کرده و شروع به گذراندن دوره ی آموزشی خود کند. (اگر ساز انتخابی کودک، پیانو باشد، باید دوره های پیانو تخصصی کودک را بگذراند.

همچنین کلاس های مخوص مادر و‌ کودک قابل برگزاری میباشد، (برای کودکانی که از لحاظ عاطفی وابسته به حضور والدین در کلاس هستند و حتی کودکانی که برای تکمیل مطالب آموزشی نیاز به حضور والدین در ملاس دارند تا در منزل مشکلی با یاداوری مطالب آموزشی نداشته باشند)

پکیج آموزشی پیانو آفلاین

آموزش فصل بندی شده از صفر تا صد مختص عزیزانی که فرصت منظمی برای حضور در کلاس ندارند، بهمراه نت‌های موسیقی و آهنگهای مختلف.

‎با ما در واتس آپ در ارتباط باشید.

‎کلاسها توسط اساتید حسین بیدگلی و نگار رضائی قابل برگزاریست.

حسین بیدگلی

09124788727

نگار رضایی

09120763214